• Merhaba Ziyaretçi yeni wmiyi ile çok daha fazla içerik seninle

AMD Radeon Adrenalin Edition 18.5.1 Sürücüleri Yayınlandı

Yenile

Hayatı yenile
Platinium Üyelik
Katılım
14 May 2018
Mesajlar
14
Beğeniler
0
#1
Path of Exile’da Skill Ağacı Yenilenecek
Path of Exile'ın skill sistemi baştan aşağı yenilenecek.

Başarılı online RPG oyunu Path of Exile’ı geliştiren ekip Grinding Gear Games bugün bir açıklama yaparken yeni geliştirici günlüklerini de yayınladı. Haberler oyuncuları sevindirecek çünkü Haziran ayındaki 3.3.0 numaralı güncellemeyle birlikte Path of Exile’daki skill sistemi üzerinde ciddi değişiklikler söz konusu. Aynı zamanda bu Haziran yamasıyla birlikte yeni özellikler de oyuna gelecek.Bilindiği gibi Path of Exile çıkalı epey zaman geçti ve bolca güncelleme aldı. Bu yüzden de bazı eski skiller şu anda kullanılmıyor ya da yeteri kadar ilgi çekmiyor. Bu durumu ortadan kaldırmak isteyen Grinding Gear Games bahsedilen yeteneklere ek mekanikler ekleyecek ya da mekaniklerinin çalışma yapısı üzerinde ciddi değişiklikler yapacak. Bu şekilde de eski Path of Exile skilleri adeta yeni gibi çalışacak.

Güncellemeyle birlikte Path of Exile’ın oynanabilirlik yapısına da yeni stiller eklenecek ve günümüzde çok fazla kullanılmayan yetenekler güncellenecek.

Path of Exile ilk olarak 23 Ekim 2013’te çıkmıştı ve o tarihten bu yana da ücretsiz olarak oynanabiliyor. Path of Exile, Diablo 2’nin ‘ruhani’ devam oyunu olarak da gösteriliyor.
 
Üst