• Merhaba Ziyaretçi yeni wmiyi ile çok daha fazla içerik seninle

Makale Yazarak Kripto Para Madenciliği Yapmak (Makale Yazarak Para Kazanmak)

scorum

New member
Katılım
3 Ara 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#1
Beyler, Bayanlar Selamlar;

Arz edeceğim bu ilginç metot tam üç senedir Steemit adlı web sitesi tarafından gayet güzel bir şekilde uygulanmaktadır. Şahsımın bu konuda anlatmayı planladığı Scorum isimli site bahsettiğim Steemit'ten esinlenerek yapılmış, hatta bire bir taklit edilmiş spor alanındaki klon sitesidir.

Scorum dediğimiz site on dokuz değişik alan adı altında on yedi farklı dil ile spor konusunda özgün yazı yazmanıza imkan tanıyan bir çeşit kripto para madenciliği mekanıdır.

Scorum üzerinde madencilik yapabilmek için evinizde bulunan ve yazı yazabildiğiniz tüm bilgisayarlar yeterlidir. Zira salt makale yazarak, yorum yaparak, yada yayınlanmış içerikleri beğenerek madencilik yapma şansınız bulunmaktadır. Yani demem o ki sosyal medya kullanmak ile Scorum kullanmak basitlik yönünden aynı.

Yayınladığınız tüm yazılar ve yazılara yaptığınız tüm yorumlar; sitede bulunan kayıtlı üyelerce beğenildiğinde kripto para kazanma olanağı yakalarsınız. Piyasada SCR ismi ile işlem göre bu koin şu anda Openledger ve Hotbit isimli önemli sayılabilecek kripto para borsaları içerisinde alınıp satılabilmektedir. Bu ayın sonunda ise Sistemkoin isimli Türk kripto para borsasında alış-satışa açılacaktır.

"İyi, güzel de kardeşim; diğer üyeler bana neden oy versin ki?" diye bir soru aklınıza gelirse hemen cevap vereyim. Öncelikle sistem ekosistemi bunu gerektir. Yani siz birilerini oylarsınız ve onlarda sizi oylar. Dolayısı ile karşılıklı para kazanırsınız. Ayrıca sistemde tüm üyeleri birbirine oy vermeye teşvik eden bir kural daha var. %25 kuralı. Yani biri size oy verdiğinde verdiği oyun size kazandırdığı paranın %25'i o yazara kürasyon bedeli olarak ödenir. Yani siz başkasına, başkası size oy verince verdiği oydan %25 SCR kazanır. Sistem için öyle uzun uzadıya anlatılacak, yazılacak, çizilecek pek bir şey yok. Oldukça basit ve yalın bir sistem. Eğer Facebook, Twitter, Instagram kullanacak kadar bilgiye sahipseniz bu sistemden para kazanabilirsiniz.

Sitede üyelerin yeni üye kazandırıp onlardan para kazanması gibi bir durum yok. Yani referansa dayalı kazanç yok. Siteye girip inceleyip dilediğiniz yerden üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Sistem ile alakalı daha detaylı bilgi edinmeliyim diyorsanız internetten para kazanma konulu makaleyi inceleyerek hem bir level daha yukarı bilgi edinebilir hem de siteyi inceleyebilirsiniz. Herkese internet üzerinden bol kazançlar dilerim.
 
Üst